Sīkdatņu lietošana

SIA Valio International tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Tas palīdz vietnei atcerēties Jūsu izdarītās izvēles mūsu lapās. Apmeklējot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, kas tiek lejupielādētas Jūsu datorā, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatnes vietnei ļauj atpazīt apmeklētāja datoru. Turklāt tās palīdz vietnei atcerēties informāciju par Jūsu apmeklējumiem, piemēram, valodas preferences un citus iestatījumus. Tas Jūsu nākamo apmeklējumu var padarīt vieglāku un lietderīgāku. Sīkdatnēm ir svarīga loma - bez tām tīmekļa izmantošana būtu krietni apgrūtināta.

Kāds ir sīkdatņu mērķis?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atcerētos Jūsu iestatījumus un preferences. Sīkdatņu lejupielādi datorā iespējams pārtraukt pārlūkprogrammas iestatījumos. Parasti norādījumus par iestatījumu maiņu lielākajā daļā pārlūkprogrammu var atrast rīkjoslas sadaļā "Help" jeb "Palīdzība". Mūsu tīmekļa vietni Jūs varat apmeklēt pat tad, ja sīkdatņu saglabāšana ir pārtraukta, jeb atspējota, taču šajā gadījumā vietne var darboties ne tik optimāli. Sīkdatņu atspējošana nozīmē vietnes un pakalpojumu ierobežotu izmantošanu. Mēs sīkdatnes Jūsu datorā lejupielādējam tikai ar Jūsu atļauju.

Sīkdatnes parasti izmanto statistiskai datu apkopošanai, izsekojot lietotāju preferences vietnes apmeklējuma laikā. Pamatojoties uz tiem, mēs veidojam Jūsu preferenču profilu. Šis profils nekādā veidā nav saistīts ar Jūsu vārdu, adresi, e -pasta adresi u. tml.

Vai sīkdatnes zina, kas es esmu?

Nezina. Sīkdatnes nesaglabā ne Jūsu vārdu, adresi, vecumu, ne arī citus personas datus. Sīkdatnes atceras tikai Jūsu intereses un preferences no iepriekšējiem apmeklējumiem.

Vai sīkdatnes var atspējot?

Jā, jūsu pārlūkprogrammā sīkdatņu izmantošanu var atspējot.