2/1/2017

Valio PROfeel sērijai pievienojas proteīna jogurti

Valio PROfeel sērijai, kas paredzēta sporta entuziastiem, pievienojas arī pirmie Igaunijā ražotie proteīna jogurti, kas izstrādāti sadarbībā ar Igaunijas fitnesa čempionu Ott Kiivikas. Viens 200 g proteīna jogurta iepakojums satur 18,4 g olbaltumvielu.

PROfeel proteīna jogurtu priekšteči ir pērn izdotie PROfeel proteīna biezpiena krēmi, kurus, pēc Valio Eesti AS mārketinga un produktu attīstības direktores Kristas Kalbinas teiktā, patērētāji uzņēma ļoti labi.

“Pirmajās pārdošanas nedēļās mums bija grūtības piepildīt plauktus, un mūsu lielākie fani bija gatavi apmeklēt pat vairākus veikalus, lai tikai iegādātos šos produktus,” stāsta Kalbina. “Par augstā pieprasījuma iemeslu var uzskatīt to, ka līdz šim tirgū nebija pieejami dabiski olbaltumvielām bagāti produkti, kas būtu izgatavoti no vietējā piena. Mūsu aptauja, kas tika veikta pagājušajā gadā, parādīja, ka 78% sporta entuziastu, kuri augstu vērtē olbaltumvielas, savā ēdienkartē dod priekšroku dabīgām piena olbaltumvielām,” skaidro Valio mārketinga direktore.

Pēc viņa teiktā, tas skaidri parāda to, ka proteīna, jeb olbaltumvielu tendence uzņem arvien lielākus apgriezienus, un mērķa grupa, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu un seko līdzi savam uzturam, kļūst par svarīgu pārtikas nozares rādītāju.

“PROfeel proteīna produktu sērijai ir ļoti lojāla mērķa grupa, kuras atsauksmes un viedokli mēs ņēmām vērā, izstrādājot jaunos proteīna jogurtus. Rezultātā tika apstiprinātas trīs garšu variācijas - ar zemenēm, ar ceptiem āboliem un ar karameli. Jogurtiem ir vijīga konsistence, un, pateicoties augstajam olbaltumvielu saturam, tie ir ideāli piemēroti maltītei pēc treniņa vai veselīgai uzkodai,” stāsta Kalbina.

Olbaltumvielām bagātie PROfeel proteīna jogurti tiek gatavoti Valio Laeva ražotnē netālu no Tartu un tiek pakoti 200 g krūzītēs, ko veikalu plauktos palīdzēs atpazīt fitnesa treneru Evas Otas un Otta Kiivikas foto. Proteīna jogurtiem Valio PROfeel netiek pievienots cukurs. Tie satur tikai dabīgos cukurus, pamatā - piena cukuru. PROfeel proteīna jogurti galvenokārt ir paredzēti cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu, taču tie palīdz bagātināt ēdienkarti arī tiem, kas vēlas baudīt kādu gardu uzkodu nejūtot vainas apziņu.