12/13/2017

Valio priecē piena cienītājus ar īstu Alma lauku pienu

Kopš decembra Baltijas veikalos nopērkams Alma lauku piens - tīrs un pasterizēts govs piens ar svārstīgo tauku saturu 3,8-4,2%, uz kā iepakojuma piena kvalitātes garantiju sniedz Valio piena eksperte Elle Musta.

Tā kā Alma lauku piena tauku saturs nav normalizēts, tas garšo tieši tā kā daudzu patērētāju atmiņā palikušais īstais un dabīgais govs piens. Alma lauku piens tiek pasterizēts, kas ikvienam piena cienītājam sniedz garantiju, ka piens nesatur iespējamos slimību izraisītājus.

“Piena tauki atkal iemantojuši lielu popularitāti, un patērētāji prot novērtēt īsto lauku piena garšu, augsto kvalitāti un nenovērtējamo lomu attiecībā uz veselību,” apstiprina Elle Musta.

Valio piena eksperte Elle Musta, kura ir arī galvenā varone Alma lauku piena reklāmas klipos, jau vairāk nekā divdesmit gadus ir devusi ieguldījumu, lai piens, kas tiek piegādāts Valio uzņēmumam, būtu kvalitatīvākais Igaunijā.

„Esmu strādājusi Laeva pienotavā kopš laika, kad tā bija tikko uzcelta, un pārrunas ar piena fermām par augstākās kvalitātes svaigpiena piegādi tikai uzsākās. Atskatoties uz savu darbu, varu teikt, ka mani visvairāk priecē tas, ka mūsu bērni ar Alma zīmolu var dzert tīru vislabākās kvalitātes pienu,” stāsta Elle Musta.

Viņa skaidro, ka augstas kvalitātes piena pazīme galvenokārt ir stabili augsta uzturvērtība, kā dēļ Valio Laeva pienotava ikdienā cieši sadarbojas ar piensaimniekiem.

„Mēs ne tikai pieņemam, ka mūsu svaigpiena piegādātāji ievēro augstos standartus, bet arī paši pārliecināmies, lai piena kvalitāte būtu maksimāli augsta. Mēs nodrošinām piensaimniekus ar nepieciešamajiem kontroles līdzekļiem, kopīgi izstrādājam metodes, lai paaugstinātu piena uzturvērtību un palīdzam govju veselības problēmu risināšanā. Nav noslēpums - ja nepieciešams, palīdzam arī ar ikdienas pienākumu un darbu veikšanu, lai piena govis būtu veselas un laimīgas,” komentē Elle Musta.

Valio Eesti AS ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Baltijā. Pārstrādāta svaigpiena produkti no Centrālās un Dienvidu Igaunijas saimniecībām pieejami pircējiem arī Latvijā, Lietuvā, Itālijā, Zviedrijā un ASV. Uzņēmuma produktu klāsts ietver gan ikdienas, gan funkcionālos piena produktus, kas balstīti Valio starptautiskās grupas zinātniskajos pētījumos un jaunākajās ražošanas metodēs. Valio pētījumiem ir piešķirta Nobela prēmija.