2/28/2017

Valio investējis 700 000 eiro jaunā ražošanas līnijā

Pavasara sākumā Valio savā produktu portfelī ieviesis pilnīgi jaunu produktu sēriju, nākot klajā ar Viola kausētā siera kategoriju, kurā iekļautas četras dažādas garšu kombinācijas. Valio kopumā investējis 700 000 eiro jaunā kausētā siera ražošanas un pakošanas līnijā, kas atrodas Võru siera ražotnē.

Pēc Valio Eesti AS mārketinga un produktu attīstības direktores Kristas Kalbinas teiktā, kausētā siera sērijas laišana klajā ir drosmīgs solis konkurences pilnā tirgū, kas prasījis vairākus gadus ilgus sagatavošanās darbus. “Aiz tās stāv neskaitāmi garšas un ražošanas testi, kā rezultātā tika iegūta vislabākā iespējamā kvalitāte un garšas, kas “aklajās” degustācijās sasniedza maksimālos punktus,” komentēja Kalbina.

“Atslēgas vārds, kas raksturo zīmolu Valio Viola, neapšaubāmi ir drosme pāri visam, laužot ikdienas ieradumus un rutīnu. Mēs ieejam segmentā ar spēcīgām tradīcijām, kur panākumus iespējams gūt tikai tad, ja produkts ir labāks par citiem,” viņa komentē.

Valio Viola sērijā ietilpst klasiskais kausētais siers un sieri ar kūpinātu vistu, ar zaļumiem un gaileņu garšu un ar kūpinātu desu. Viola kausētie sieri tiek ražoti Valio Võru siera ražotnē un iepakoti 185 g un 370 g sarkanas krāsas glāzītēs.

Šī gada flagmaņa laišanu klajā pavada Valio Viola by Iris Janvier kleitu kolekcija, kam iedvesma rasta zīmolā Viola.