5/19/2016

Jaunās Alma DIP! mērces iepazīstina ar pasaules garšām

Valio radījis Alma DIP! produktu sēriju, kurā ietilpst trīs mērces, kas gatavotas uz biezpiena krēma bāzes un nodēvētas pasaules garšu vārdos - taizemiešu, krievu un itāļu.

Kā pastāstīja Valio mārketinga un produktu attīstības direktore Krista Kalbina, jaunās Alma DIP! mērces krietni atšķiras no tām mērcēm, kas ir pieejamas veikalos. “Alma mērču unikalitāte slēpjas tajā, ka to pamatā izmantots biezpiena krēms, nevis krējums, kas tās padara veselīgākas un vieglākas. Alma DIP! mērces satur 2,5 x mazāk tauku un 2 x vairāk olbaltumvielu nekā tirgū esošās alternatīvas,” skaidro Kalbina.

Pēc Kalbinas teiktā, dip mērces cilvēku vidū ir iemīļotas visa gada garumā, bet īpaši populāras tās kļūst vasaras sezonā. “Kolīdz laikapstākļi kļūst patīkami, cilvēki arvien vairāk maltītes bauda ārpus telpām, un dip mērces ir vienkāršs veids, kā pusdienu galdam pievienot aizraujošu akcentu neatkarīgi no tā, vai tas ir pikniks, dārza ballīte vai svinīgāka kopā būšana,” viņa stāsta.

Alma jaunās DIP! mērces ir pieejamas trīs pasaules garšu versijās. “Sērijas pērle ir Taizemes DIP! ar saldo čili, kas lieliski papildinās jebkuru maltīti. Alma krievu DIP! izceļ tādus klasiskus garšaugus kā sīpolus, ķiplokus un maurlokus,” skaidro Kalbina.

Sērijas trešo garšu iedvesmojusi Itālija, saulē kaltētie tomāti un paprika, kas ikvienu baudītāju aizved saulainā garšas ceļojumā uz Vidusjūru.

Alma DIP! mērces var ērti pasniegt gan kopā ar dārzeņiem, čipsiem un sāļajām uzkodām, gan kā aukstās mērces pie siltajiem ēdieniem. Tām ir zīdaina un bieza konsistence, tāpēc mērcēšanas laikā mērces nenopil. Jaunie produkti ir pieejami 200 g glāzītēs.