5/2/2018

Igaunijas piena ražotājs sveic Latviju simtgadē, izstrādājot īpašu produktu noformējumu

Par godu Latvijas Republikas 100. dzimšanas dienai Igaunijas piena pārstrādes uzņēmums Valio Eesti AS izstrādājis īpašu produktu noformējumu kā sveicienu kaimiņvalsts Latvijas iedzīvotājiem. Noformējumā izmatota Latvijas nacionālā simbolika - karoga lenta un sakta ar Nameja gredzena motīvu.

Svētku iepakojumam izvēlēti divi populārākie Valio produkti - piens Alma 2,5 % litra un pusotra litra iepakojumos. Īpašais svētku noformējums ietver ne tikai Latvijas karoga lentu, saktu ar Nameja gredzena motīvu un apsveikuma tekstu “Latvija, daudz laimes!”, bet arī nozīmīgākos Latvijas neatkarības nostiprināšanas gadskaitļus un datumus.

“Jau teju 20 gadus piena pārstrādes uzņēmums Valio ir pārstāvēts arī Latvijā. Mēs lepojamies, ka Latvijā mūsu piena produkti ir ļoti iecienīti, un pircēji novērtē to kvalitāti. Šogad visas trīs Baltijas valstis svin savu simtgadi. Ideju par apsveikumu sākotnēji īstenojām Igaunijā, un pašsaprotami radās doma šādā veidā sveikt arī mūsu kaimiņus - Latvijas iedzīvotājus. Konsultējoties ar Latvijas Valsts heraldikas komisiju, izveidojām īpašu mūsu Alma piena iepakojuma noformējumu ar Latvijas simboliku kā svētku sveicienu. Piens ir viens no populārākajiem un svarīgākajiem produktiem pircēja groziņā, un nevienas ģimenes galds nav iedomājams bez tā, tādēļ mums jo svarīgāk šķita svētku apsveikumu izvietot tieši uz šī nozīmīgā produkta, lai mūsu sveiciens sasniegtu pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotājus,” skaidro SIA Valio International pārdošanas vadītājs Rolands Maziņš.

Valio piena produkti ar īpašo jubilejas izlaiduma iepakojumu būs pieejami Latvijas pārtikas veikalos līdz pat šī gada beigām.

Par Valio Eesti AS:

Valio Eesti AS ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Baltijā. Pārstrādāta svaigpiena produkti no Centrālās un Dienvidu Igaunijas saimniecībām pieejami pircējiem arī Latvijā, Lietuvā, Itālijā, Grieķijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Uzņēmuma produktu klāsts ietver gan ikdienas, gan funkcionālos piena produktus, kas balstīti Valio starptautiskās grupas zinātniskajos pētījumos un jaunākajās ražošanas metodēs.