9/4/2019

Alma atjaunotajos jogurta desertos ir daudz ogu un augļu

Mēs esam atjaunojuši jogurta desertu sēriju, pilnpiena bāzes jogurtus padarot zīdainākus, pievienojot īpaši daudz ogu, un nodrošinot tīru garšu ar jaunu ieraugu. Jaunie ar ogām bagātie jogurta deserti veikalu plauktos nonāks septembrī.

Kā pastāstīja Valio Eesti AS mārketinga un produktu attīstības direktore Krista Kalbina, jogurta desertu sērijas atjaunošana bijusi vērsta uz tiem patērētājiem, kam patīk ar ogām un augļiem bagāti jogurti ar mājās gatavota jogurta garšu.

“Lai gan mēs esam pieraduši pie nedaudz skābas jogurta pēcgaršas, atjaunotajos jogurta desertos tiek izmantots jauns maigākas garšas ieraugs, kas īpaši labi izceļ augļu un ogu dabīgo garšu. Salīdzinot ar iepriekšējiem jogurta desertiem uz pilnpiena bāzes, jaunajai jogurta desertu receptei pievienots arī saldais krējums, kas produktam piešķir īpaši zīdainu un pilnīgu konsistenci,” Kalbina raksturo produktu sēriju.

Atjaunotajos desertos ir ļoti daudz augļu un ogu - ķiršu, zemeņu, mango un melleņu jogurta 200 g glāzītēs ir līdz pat 17% augļu vai ogu, un biezeņa vietā jogurtam pievienoti lieli un sulīgi augļu vai ogu gabaliņi.

Clean Label etiķete uz iepakojuma norāda uz produkta dabisko un neapstrādāto garšu. Clean Label etiķete attiecas uz produktiem, kas izgatavoti no vienkāršākajām un patērētājam saprotamākajām sastāvdaļām, un tāpēc tiem ir īss sastāvdaļu saraksts. Clean Label produkti ir pēc iespējas mazāk apstrādāti un nesatur piedevas vai konservantus.