Valio Gefilus® - uzticies savam vēderam!

Valio Gefilus produkti ir bagātināti ar pasaulē visplašāk pētīto pienskābes baktēriju LGG un D vitamīnu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Rūpējies par savu imūnsistēmu

Organisma spējai pretoties slimībām cilvēka dzīvē ir vitāli svarīga nozīme. Pateicoties stiprai imunitātei, Tu bez raizēm vari baudīt katru dienu. Ja organisma aizsardzības sistēma ir vesela, tad vesela ir arī cilvēka imūnsistēma.

Valio Gefilus produkti ir bagāti ar D vitamīnu, kas veicina normālu organisma imūnsistēmas darbību. Valio Gefilus produkti satur arī pasaulē visvairāk pētīto pienskābes baktēriju Lactobacillus rhamnosus GG. Tā labi iekļaujas līdzsvarotā un daudzveidīgā ikdienas uzturā un sekmē veselīgu dzīvesveidu.

Kā vitamīni ietekmē imūnsistēmas darbību?

Nepietiekama vitamīnu uzņemšana var traucēt imūnsistēmas darbību un vājināt organisma spēju pretoties slimībām. Lai vitamīnus uzņemtu pietiekamā daudzumā, svarīgi pievērst uzmanību pārtikas produktu kvalitātei un sastādīt daudzveidīgu ēdienkarti.

D vitamīns organismā veicina olbaltumvielu ražošanas procesu, kas kavē patogēno baktēriju darbību, kā rezultātā slimības izraisītāji iet bojā pirms tie nonāk elpceļos.

Pasaulē visplašāk pētītā pienskābes baktērija

Valio Gefilus produkti satur pasaulē visplašāk pētīto pienskābes baktēriju Lactobacillus rhamnosus GG. Tās unikālās īpašības pētītas vairāk nekā 700 zinātnisko un vairāk nekā 160 klīnisko pētījumu ietvaros visā pasaulē.

Valio un Helsinku Universitātes Biotehnoloģijas institūta sadarbības rezultātā tika pētīta arī pienskābes baktērijas Lactobacillus rhamnosus GG genoma sekvencēšana, proti, genotips. Ar baktēriju genotipa palīdzību iespējams sīkāk pētīt veselīgo lietderības koeficientu ietekmes mehānismus.

Vitamīni Valio Gefilus produktos

  • Visi Valio Gefilus produkti (kefīrs, jogurti, jogurta dzērieni) satur 1 µg  D vitamīna uz 100 g produkta, kas ir 20% no ieteicamās diennakts devas.

Pirmie Valio Gefilus zīmola produkti Latvijas tirgū ienāca deviņdesmito gadu otrajā pusē. Iepazīsties ar Gefilus produktu sortimentu ŠEIT. Valio Gefilus produkti palīdzēs veicināt arī Tavu labsajūtu!