Par mums

Valio Ltd. ir Somijas lielākais piena pārstrādes uzņēmums, kas pieder somu piena ražotājiem. Valio Ltd. dibināts Somijā 1905. gadā un ir kļuvis par piensaimniecības tirgus līderi savā valstī, pārstrādājot 82% no Somijā saražotā piena daudzuma. Valio grupā ietilpst mātes uzņēmums Valio Ltd. un tā filiāles Beļģijā, Krievijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Zviedrijā, Ķīnā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā

Valio ir novatorisks uzņēmums, kas īpašu uzsvaru liek uz investīcijām uztura un tehnoloģiju modernizācijā. Valio pētījumu centra mērķis ir izmantot piena kā izejvielas daudzveidību un attīstīt produktus, kas uzlabotu veselību un pašsajūtu, vienlaicīgi sniedzot garšas baudījumu.

Valio Eesti AS ir Valio filiāle Igaunijā, kas darbību uzsāka 1992. gadā. Valio Eesti produktu portfelis nemitīgi tiek papildināts, ražojot gandrīz 300 dažādus piena produktus un sierus. Tīrs un augstākās kvalitātes piens ir Valio produktu kvalitātes garants. Valio produkti nesatur mākslīgas krāsvielas - esam maksimāli samazinājuši pievienoto konservantu lietojumu, turklāt 98% Alma piena produktu vispār nesatur mākslīgos konservantus. Visi produkti iziet vairāku fāžu kvalitātes pārbaudes, kas balstītas uz ļoti striktiem kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu, ka tikai paši labākie produkti sasniedz patērētājus.

Valio piedāvā augstas kvalitātes piena produktu klāstu ar pievienoto vērtību - pienu, kefīru, jogurtus, skābo krējumu, mājas sierus, sierus, saldo krējumu u.c. Lai uzzinātu vairāk par produktiem, lūdzu, klikšķiniet uz sadaļas "Zīmoli".

Kvalitāte

Valio darbojas saskaņā ar kvalitātes menedžamenta sertifikātu ISO 9001, ko uzņēmums saņēma jau 2006. gada beigās. Valio labaratoriju darbs norit saskaņā ar ISO 17025 standartiem. Mēs arī sekojam līdzi pārtikas drošumam, balstoties uz HACCP (Hazard Analysis of Critical Control Points) sistēmu. Valio Eesti produktu kvalitāti nosaka vairāki faktori:

 • Produkti tiek ražoti tikai no augstākās kvalitātes svaigpiena, kas galvenokārt nāk no Centrālās un Ziemeļigaunijas fermām.
 • Mēs ik dienas kontrolējam svaigpiena kvalitāti, lai nodrošinātu, ka svaigpiens, ko izmantojam produktu ražošanā, nesatur antibiotikas.
 • Visas pārtikas piedevas iepērkam tikai no sertificētiem piegādātājiem.
 • Valio produkti tiek uzraudzīti no sākuma līdz pat beigām - mēs precīzi pārzinām visas mūsu produktos izmantotās sastāvdaļas un piedevu izcelsmi, kā arī varam izsekot svaigpienam līdz pat konkrētai fermai, no kuras tas nācis.
 • Kvalitātes kontrole notiek vairākos līmeņos un ir ļoti detalizēta, sākot no svaigpiena kvalitātes kontroles un beidzot ar gala produkta pārbaudēm.
 • Mēs turpinām investēt ražotnes modernizācijā un joprojām paaugstinām kvalitātes standartus.
 • Mēs investējam darbinieku apmācībās, lai paaugstinātu prasmes un zināšanas.

Plašāk ar Valio kvalitātes politiku iepazīsties sadaļā "Kvalitāte".

Valio Eesti strādā videi draudzīgā un ilgtspējīgā veidā

Valio Eesti ir vienīgais piena produktu ražotājs Igaunijā, kam piešķirts vides sertifikāts 14001.

Tas nozīmē, ka Valio uzņemas atbildību par vidi, ieviešot tehnoloģijas, kas samazina ietekmi uz vidi, nodrošinot ilgtspējīgu izejmateriālu un elektroenerģijas lietojumu un izmantojot atkārtoti pārstrādājamus un energoefektīvus iepakojumus.

Valio vērtības: 

 • Augstas kvalitātes produkti, kas balstīti patērētāju vajadzībās
 • Apmierināti pircēji, patērētāji un sadarbības partneri
 • Motivēts un labi izglītots darbaspēks
 • Ētiska un ekonomiski ilgstspējīga ražošana

“Lai Tu justos labi!”