Zīmoli

Valio

Valio piedāvā augstas kvalitātes piena produktu klāstu ar pievienoto vērtību. Valio grupa ir novatorisks uzņēmums, kas īpašu uzsvaru liek uz investīcijām uztura un tehnoloģiju modernizāciju, lai piedāvātu augstākās kvalitātes ikdienas un funkcionālos piena produktus. Valio pārvalda dažādus zīmolus. Ar Valio zīmolu tiek ražoti dažādi piena produkti, ieskaitot sieru.

Alma

Alma produkti tiek gatavoti ar lielu mīlestību no tīra un dabiska piena. Govis, kas dod pienu Alma produkcijas ražošanai, var baudīt uzmanīgo attieksmi no Alma zīmola darbiniekiem, kas pienu pārvērš gardos produktos un strādā ar patiesu atdevi, vēloties Tev nodrošināt garšas pieredzi, kas ģimenes ikdienu padara īpašu. Tīrs piens, tīras domas par dzīvi!
 
Valio Gefilus 

Valio Gefilus piena produkti satur pasaulē visvairāk pētīto pienskābes baktēriju Lactobacillus rhamnosus GG, kas uzlabo zarnu mikrofloru, kā arī D vitamīnu, kas ziemeļu tautām ir īpaši svarīgs. Tie kopā nodrošina normālu zarnu sistēmas darbību un uzlabo imunitāti. Cilvēki, kas cieš no laktozes nepanesamības, priecāsies uzzināt, ka Valio Gefilus jogurti ir bez laktozes.

Valio PROfeel

Valio PROfeel ir zīmols cilvēkiem, kas seko līdzi savam uzturam un kam ir svarīgs veselīgs produkta sastāvs un uzturvērtība. PROfeel produktiem ir augsts olbaltumvielu līmenis un zems tauku un cukura daudzums.  Valio PROfeel palīdz atjaunot muskuļus pēc jebkuras fiziskas slodzes, mazinot traumu risku. Produktu izstrādē piedalījies Igaunijas bodybuilding un fitnesa čempions Ott Kiivikas, pārliecinoties, ka tie piemēroti sportiskiem cilvēkiem.

Valio Atleet

Atleet ir viens no mīlētākajiem Valio siera zīmoliem. Tā recepte nav mainījusies, kopš laika, kad tā tika radīta pirms vairāk kā 30 gadiem. Receptes autors un Võru rūpnīcas tehnologs Valve Kelp, saņēmis bronzas medaļu Maskavas izstādē, kas veltīta cilveku ekonomiskajiem sasniegumiem 1984. gadā par Atleet receptes un tehnoloģijas izstrādi.

Valio Forte

Valio Forte ir itāļu tipa cietais siers, kas ražots Võru rūpnīcā un nogatavināts 10, 16 vai 20 mēnešus Võru siera noliktavā, kur apstākļi atbilst tiem, kādus savulaik nodrošināja Itālijas siera pagrabi. Forte Speciale siers 2013. gadā saņēma Igaunijas labākā piena produkta apbalvojumu, kā arī nominēts kā žūrijas favorīts Igaunijas Pavāru asociācijā.

Valio Royal Gouda

Valio Gouda siers tiek ražots no augstākās kvalitātes piena Võru rūpnīcā. Tas ir unikāls dēļ dažādajiem nogatavināšanas līmeņiem, sākot no 1,5 mēnešus nogatavinātā un maigākā siera un beidzot ar bagātīgo un spēcīgo 8 mēnešus nogatavināto Valio Royal Gouda. Valio Royal Gouda ir meistardarbs, kas ikdienu pārvērš īpašā piedzīvojumā.
 
Valio Lacey Swiss

Lacey Swiss siera izcelsme meklējama Amerikā. Tas garšo līdzīgi Šveices Emmental sieram un tam ir skaista mežģīņu struktūra. Garšu kombinācijas rezultātā siers ieguvis viegli saldu garšu, kas mijas ar vieglu rūgtumu. Tas piemērots jebkādai ikdienas lietošanai.

Valio Eila 

Valio Eila piena produkti ir 100% brīvi no laktozes, palīdzot novērst gremošanas traucējumus cilvēkiem, kas cieš no laktozes nepanesamības. Laktoze no piena produktiem ir atdalīta pēc Valio patentētas metodes, nezaudējot piena klasiskās garšas īpašības. Valio Eila produkti ir piemēroti visiem, bet galvenokārt radīti cilvēkiem, kas nevar patērēt klasikos piena produktus ar laktozi.
 
Valio Viola

Valio Viola ir smērējamie sieri ar patīkamu un zīdainu konsistenci. Tie ir izcili piemēroti sviestmaizēm un gatavošanai. Uzdrīksties izmēģināt vēl neatklāto - tas ir Viola aicinājums, jo dzīve kļūst košāka dēļ pagriezieniem. Viola kausētais siers ir viegls un svaigs, gandrīz pats kūst uz mēles.