Valio Gefilus – garšo labi un rūpējas

Valio Gefilus izstrādājumi ietver pasaulē visvairāk pētīto pienskābo baktēriju un daudz D vitamīna, kas sekmē organisma imūnsistēmas normālu darbību.

Rūpējieties par savu imūnsistēmu

Organisma spējai pretoties slimībām cilvēka dzīvē ir vitāli svarīga nozīme. Pateicoties stiprai imunitātei, Tu bez raizēm vari baudīt katru dienu. Ja organisma aizsargsistēma ir vesela, tad vesela ir arī cilvēka imūnsistēma. 

Valio Gefilus izstrādājumi ietver daudz D vitamīna, kas veicina organisma imūnsistēmas normālu darbību. Valio Gefilus izstrādājumi ietver arī pasaulē visvairāk pētīto pienskābo baktēriju Lactobacillus rhamnosus GG. Tās labi iekļaujas līdzsvarotā un daudzveidīgā ikdienas uzturā un sekmē veselīgu dzīvesveidu.

Kā vitamīni ietekmē imūnsistēmas darbību?

Vitamīnu nepietiekama uzņemšana var traucēt imūnsistēmas darbību un vājināt organisma spēju pretoties slimībām. Lai šim nolūkam vitamīnus uzņemtu pietiekamā daudzumā, ir svarīgi pievērst uzmanību pārtikas produktu kvalitātei un sastādīt daudzveidīgu ēdienkarti.

D vitamīns pastiprina proteīnu, kas novērš slimības izraisītājas baktēriju darbību, veidošanos organismā, tādējādi slimības izraisītāji iet bojā jau pirms nokļūšanas elpceļos.

Pasaulē visvairāk pētītā pienskābā baktērija 

Valio Gefilus izstrādājumi ietver pasaulē visvairāk pētīto pienskābo baktēriju Lactobacillus rhamnosus GG. Tās unikālās īpašības ir pētītas vairāk nekā 700 zinātnisku un vairāk nekā 160 klīnisko pētījumu ietvaros visā pasaulē. Valio un Helsinku Universitātes Biotehnikas institūta sadarbības rezultātā ir pētīta arī Lactobacillus rhamnosus GG pienskābās baktērijas pilna genoma sekvencēšana, proti, genotips. Salīdzinājumā ar agrāko, pateicoties baktērijas genotipam, ir iespējams visaptveroši pētīt arī veselīgo lietderības koeficientu ietekmes mehānismus.

Valio Gefilus izstrādājumu vitamīni

- Visi Valio Gefilus izstrādājumi satur daudz D vitamīna.

- Visos Valio Gefilus izstrādājumos (kefīros, skābpienos, jogurtos, jogurta dzērienos) D vitamīna daudzums ir 1 µg/100 g.

Valio Gefilus produktu klāsts palīdzēs arī Jūsu labsajūtai

Pirmie Valio Gefilus izstrādājumi ienāca Latvijas tirgū deviņdesmito gadu beigās. Pašreizējais produktu klāsts Latvijā ietver jogurtus, kefīru, kā arī jogurta un kefīra  dzērienus.