Jaunumi

 • 8 veselīgi pārtikas produkti rafinētā cukura aizvietošanai

  04.12.2016 - Cukura mazināšana uzturā ir kā neizbēgama lieta tiem, kas cīnās ar dažādām veselības problēmām, piemēram, diabētu un lieko svaru, tomēr arvien vairāk cilvēku ir sākuši samazināt baltā cukura daudzumu savā ēdienkartē arī profilakses dēļ. Kā pagatavot gardus iemīļotos saldēdienus tā, lai saglabātos tiem raksturīgā garša, tomēr samazinātos kaloriju daudzums?

 • Alma Muah! jogurtu sērija papildināta ar unikālu karstvīna garšas produktu

  18.11.2016 - Valio papildina jogurtu klāstu ar Ziemassvētku noskaņām, piedāvājot tirgū Alma Muah! saldkrējuma jogurtu ar karstvīna garšu un žāvētu augļu piedevu. Jogurts nesatur alkoholu un ir lieliski piemērots gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 • Valio Gefilus jogurta dzērieniem atsvaidzināta āriene un jauns sastāvs ar vēl labāku garšu

  16.11.2016 - Valio Gefilus jogurta dzērieni ir piedzīvojuši pamatīgu atjaunināšanu un nu ir pieejami jaunā, videi draudzīgākā iepakojumā un divās jaunās garšas kombinācijās. Uzlabotie Gefilus jogurta dzērieni nesatur laktozi, tiem ir vieglāka konsistence un to sastāvam papildus LGG pienskābes baktērijām nu pievienots arī D vitamīns un vērtīgais B12 vitamīns.

 • 6 noderīgi padomi, kā apvaldīt mokošo kāri pēc saldumiem

  14.11.2016 - Saldu produktu īpatsvara samazināšana savā ikdienas ēdienkartē var likties kā sarežģīta un apnicīga nodarbe. Valio pārdošanas vadītājs Latvijā sniedz sešus noderīgus padomus, kā ar mazu solīšu palīdzību samazināt savu ikdienas cukura patēriņu un tādējādi panākt veselīgāku dzīvesveidu!

 • Valio uzsāk produktiem pievienotā cukura samazināšanas programmu

  19.10.2016 - Valio ir aizsācis cukura daudzuma samazināšanas programmu, kuras mērķis ir pakāpeniski reducēt pievienotā cukura daudzumu jogurta, biezpiena un kefīra produktu grupās, nezaudējot to garšas īpašības. Šīs programmas gaitā līdz 2020. gadam pievienotā cukura daudzums minētajās produktu grupās tiks samazināts līdz pat 30% apmēram.

 • „Valio“ pirmais Igaunijas tirgū ievieš pēc autentiskas metodes izgatavotu grieķu jogurtu sēriju

  02.05.2016 - Aprīlī uz veikalu plauktiem nonāks „Alma“ grieķu jogurti, kas ir vienīgie vietējie uz ierauga bāzes ražotie jogurti, kuri ir izgatavoti, pamatojoties uz autentisku separācijas metodi, kas nākusi no Krētas salas.

 • Par Valio Blok sieriem

  18.04.2016 - Aprīlī portālā TVNet parādījās raksts, kurā tika minēti dažādi neglaimojoši fakti par sieru, pieminot arī Valio produkciju. Patiesības vārdā, Valio sniedz atspēkojošus faktus, ko uzņēmuma pārstāvji pauž oficiālā vēstulē.

 • “Valio” izstrādājis PROfeel proteīna sēriju sportiskiem cilvēkiem

  21.03.2016 - “Valio” tirgū ieviesis speciāli sporta cienītājiem paredzētu PROfeel sēriju, kuras proteīna biezpiena krēmiem ar banānu, ananāsu un kakao garšu nav pievienots cukurs, kā arī 200 gramu šī produkta satur 21,4 gramus olbaltumvielu.

 • „Valio“ jaunie rīvētie sieri ir tapuši sadarbībā ar vienu no Igaunijas labākajiem šefpavāriem Koit Uustalu

  21.03.2016 - „Valio“ siera „Atleet“ sērijai janvāra mēnesī pievienojies speciāli konditorejas izstrādājumiem un pastām paredzēts rīvēts siers, kura izstrāde notika sadarbībā ar Igaunijas Šefpavāru asociācijas biedru Koit Uustalu.

 • Ogas tavai veselībai

  01.01.2016 - Valio Alma jogurtos tiek izmantotas ziemeļvalstīs tik populārās lācenes un brūklenes, kas ir ne tikai gardas, bet arī veselīgas - uzzini kā šīs ogas var palīdzēt Tavam organismam!