Jaunumi

 • Olbaltumvielas Tavā organismā

  05.11.2014 - Olbaltumvielas ir organisma muskuļaudu būvniecības galvenais elements. Pieaugušam cilvēkam olbaltumvielu ikdienas norma, ko nepieciešams uzņemt ir 1,1 - 1,3 grami uz kilogramu. Mēs Tev iesakām 10 olbaltumvielu avotus ar ko barot savu organismu.

 • Veselīgas uzkodas

  22.10.2014 - Daudzi dietologi iesaka ieturēt trīs maltītes, kuru starplaikos tiek uzkosts kas viegls un veselīgs. Mūsu ieteiktās uzkodas Tev palīdzēs mazināt izsalkumu, bet neļaus pārēsties. P.S. šāds dzīvesveids ir pat sava veida kičs – sen tas laiks pagājis, kad ņemt uz darbu vai skolu līdzi kārbiņu ar veselīgiem našķiem bija kauns!

 • Valio uzsāk ražot jogurta un kefīra dzērienus

  17.10.2014 - Mūsdienu straujajā ikdienā bieži piemirstas par bagātīgām brokastīm vai pusdienām, tādēļ Valio jaunākie produkti - Gefilus 2GO jogurta un kefīra dzērieni - kļūs par lieliskiem sabiedrotajiem uzsākot dienu vai brīžos, kad jāremdē izsalkums. Dzērieniem ir pievienots D vitamīns un LGG baktērijas, līdz ar to tie palīdzēs nostiprināt Tavu imūnsistēmu, kas ir īpaši būtiski gada aukstajos mēnešos!

 • D vitamīns Valio produktos

  07.07.2014 - D vitamīns nenoliedzami ir svarīgs mūsu veselībai un labsajūtai. Tā kā dzīvojam valstī, kurā saule nelutina tik ļoti kā gribētos, arī D vitamīns tiek uzņemts mazāk. Lai tu justos labi, "Valio Gefilus" jogurtiem un kefīram tiek pievienots papildus D vitamīns.

 • Laktozes nepanesamība

  07.01.2014 - Laktozes nepanesamība nozīmē, ka cilvēka gremošanas sistēma nespēj sagremot pārtiku, kuras sastāvā ir piena cukurs - laktoze, jo organisms neizstrādā speciālu fermentu- laktāzi. Veidojas diskomforts vēderā, gāzes un caureja. Lai Tu justos labi, "Valio" ir izveidojis un patentējis piena produktu sēriju bez laktozes.