Valio priecē piena cienītājus ar īstu Alma lauku pienu

Kopš decembra Baltijas veikalos nopērkams Alma lauku piens – īsts pasterizēts govs piens ar svārstīgo tauku saturu no 3,8 līdz 4,2%, uz kura iepakojuma piena kvalitātes garantiju sniedz Valio piena eksperte Elle Musta.

Tā kā Alma lauku piena tauku saturs nav normalizēts,  tas garšo tieši tā kā daudzu patērētāju atmiņā palikušais īstais un dabīgais govs piens, kas vēl joprojām ieņem goda vietu cilvēku uzturā. Alma lauku piens ir pasterizēts, ikvienam piena cienītājam sniedzot garantiju, ka piens nesatur nekādus iespējamos slimību izraisītājus.

„Piena tauki atkal iemantojuši lielu popularitāti, un patērētāji prot novērtēt īsta lauku piena garšu, augstu kvalitāti un nenovērtējamo lomu attiecībā uz veselību,” apstiprina Elle Musta.

Valio piena eksperte Elle Musta, kura kopā ar savu ģimeni Alma lauku piena reklāmas klipos ir galvenā varone, jau vairāk nekā divdesmit gadus veikusi ieguldījumu, lai piens, kas tiek piegādāts Valio uzņēmumam, būtu kvalitatīvākais Igaunijā.

„Esmu strādājusi Laeva pienotavas interesēs kopš laika, kad tā atradās būvniecības stadijā un pārrunas ar piena fermām par augstākās klases svaigpiena piegādi tikai uzsākās. Lūkojoties atpakaļ uz savu darbu, varu apgalvot, ka mūsu bērni ar Alma preču zīmi var dzert tīru labākās kvalitātes pienu,” stāsta Elle Musta.

Viņa skaidro, ka kvalitatīva piena pazīme, pirmkārt, ir stabili augsta uzturvērtība, kā vārdā Valio Laeva pienotava ar piena fermām ikdienā cieši sadarbojas.

„Mēs ne vien pieprasām no saviem svaigpiena piegādātājiem augstu standartu ievērošanu, bet arī paši sniedzam ieguldījumu, lai piena kvalitāte būtu maksimāli augsta. Nodrošinām piena ražotājus ar nepieciešamajām kontroles ierīcēm, kopīgi attīstām veidus, kā piena uzturvērtību celt, palīdzam jebkādu lopu veselības problēmu risināšanā. Un ko gan tur slēpt – ja nepieciešams, palīdzam kaut vai ikdienas pienākumu īstenošanā, lai piena govis būtu veselas un laimīgas,” apstiprina Elle Musta.

Valio Eesti ir viens no lielākajiem vietējiem piena ražošanas uzņēmumiem. Valio Eesti produkti, kas ražoti pārsvarā no Igaunijas centrālajā un dienvidu daļā iegūtā svaigpiena, nopērkami arī Latvijā, Lietuvā, Itālijā, Zviedrijā un ASV. Uzņēmuma produktu klāstā pieejami gan ikdienas, gan funkcionālie piena produkti, kuru pamatā ir starptautiskā Valio koncerna zinātniskie pētījumi un jaunas ražošanas metodes. Valio koncernā veiktie zinātniskie darbi ir novērtēti arī ar Nobela prēmiju.

Alma lauku piens - http://valio.lv/produkti/piens/alma-lauku-piens-38-42